تا چه مدت زمانی می توانم شربت مولتی سانستول را به کودکم بدهم؟

براساس قاعده کلی، مکمل ها جایگزین وعده های متنوع غذایی نیستند اما برای تامین ویتامین های ضروری به میزان کافی مخصوصا زمانی که کودک نیاز به دریافت بیشتر ویتامین ها دارد مانند دوره رشد، کاهش اشتها، خستگی های فیزیکی و ذهنی، ابتلا به بیماری ها و عفونت های مکرر و در طول دوره تحصیلی ضروری است .

از چه سنی می توانم مصرف شربت مولتی سانستول را برای کودکم شروع کنم؟

از سن یک سالگی می توانید به میزان 15-10 میلی لیتر شربت مولتی سانستول را به کودکتان بدهید.

دوز مناسب مصرف شربت مولتی سانستول برای سنین مختلف به چه میزان است؟

برای کودکان 1 تا 5 سال 15-10 میلی لیتر، کودکان بزرگتر از 5 سال و بزرگسالان 15 الی 20 میلی لیتر شربت مولتی سانستول را می توانید استفاده کنید.

آیا در زمان بیماری و استفاده از آنتی بیوتیک می توانم به کودکم شربت مولتی سانستول بدهم؟

آنتی بیوتیک درمانی، تداخلی با مصرف شربت مولتی سانستول ندارد. در زمان ابتلا به بیماری می توان با تقویت بدن کودک توسط شربت مولتی سانستول به افزایش سرعت بهبودی کودک خود کمک کنید اما توصیه می شود که مصرف شربت مولتی سانستول در این شرایط با صلاح دید پزشک معالج باشد.

آیا می توانم به کودکم برای افزایش اشتها شربت مولتی سانستول بدهم؟

بر اساس تجرببات مصرف کننده ها و همچنین مطالعات انجام شده بر روی محتوای تشکیل دهنده آن، شربت مولتی سانستول در افزایش و بهبود اشتها نقش موثری دارد.

آیا شربت مولتی سانستول برای بزرگسالان نیز مناسب است؟

از آنجایی که دوزاژ ویتامین های محتوای شربت مولتی سانستول بر اساس شاخص RDA مورد بررسی قرار گرفته است لذا افراد بزرگسال می توانند با مصرف 15 الی 20 میلی لیتر از شربت مولتی سانستول در روز محتوای ویتامینی مورد نیاز بدن خود را دریافت کنند.

آیا شربت مولتی سانستول بدون گلوتن و لاکتوز است؟

شربت مولتی سانستول فاقد لاکتوز است اما حاوی گلوتن می باشد.

لطفا صبر کنید